Rychlá SMS půjčka

Jste v situaci, kdy máte nečekané výdaje a do výplaty zbývá pár dní? Pomoc přichází v podobě malé krátkodobé půjčky. Rychlá SMS půjčka nabízí skvělé parametry. Půjčit si můžete libovolnou sumu do 10 000 korun, aniž by jste museli dokazovat svůj příjem. U mnohých společností nemají problém získat půjčku i studenti, ženy na mateřské nebo dokonce nezaměstnaní. Tito žadatelé nemusí dokládat příjmy, potvrzení o studiu nebo platit nesmyslné poplatky předem. Není možné půjčit si peníze pokud jste v insolvenci. O schválení půjčky jste informováni emailem a SMS zprávou.

V čem je výhodná rychlá půjčka?

Krátkodobá půjčka má své specifické vlastnosti. SMS půjčka ihned je určena pro nové i stávající zákazníky, kteří se nejprve online zaregistrují na příslušných webových stránkách společnosti a jejich totožnost je bezchybně ověřena. Po registraci pak stačí zaslat jednoduchou SMS zprávu, jejíž vzor najdete na stránkách poskytovatele půjčky. Obratem jsou vaše peníze odeslány na váš bankovní účet. Aby byla půjčka schválena, vámi zadané údaje v SMS zprávě musí být stejné, jako údaje zadané v on-line registraci. Jste tak chráněni před možným zneužitím údajů.

Výhodou není jen bleskové sjednání, ale také možnost půjčku splatit v jednorázové splátce. Ušetříte si tak starosti s pravidelnou měsíční splátkou. Nemusíte hlídat, aby jste měli dostatečnou hotovost na účtu. Půjčka ihned lze prodloužit nebo naopak kdykoliv s předstihem a bez sankcí vrátit. Poté si můžete půjčit znovu. Nevýhodou půjčky je poplatek za její prodloužení, vyšší sazba RPSN. Sms půjčka ihned je neúčelová a tak je zcela jen na vás, na co peníze použijete. S výběrem vhodné mikropůjčky vám pomohou nezávislé online srovnání půjček.

Na co se nejčastěji využívají rychlé půjčky?

Rychlá SMS půjčka na nový mobil, úhradu kroužků, běžné nákupy, jako finanční rezerva, na Vánoce či na dovolenou